Ce sa fac?

Boli de piele

Postata de alex_g cu 13 ani in urma.

Acum cateva zile am avut un contact sexual neprotejat... azi am vazut k am o pata vantata'' spre mov pe penis dar nu ma doare nu nimic nu am nici un fel de problema la urinare..e vre''o boala ceva? ca imi este rusine sa ma duc la medicul sa fam. sa ii zic :D..ma puteti ajuta?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Din ceea ce descrieti este greu de pus un diagnostic. Este foarte posibil sa fie ceva transmisibil, mai ales ca ati avut contact sexual neprotejat. Chiar daca nu este ceva transmisibil, oricum este ceva ce trebuie vazut si tratat. Va puteti adresa cu incredere unui medic dermatolog. Acesta a mai vazut mii de cazuri, mii de organe genitale, deci situatia dvs nu va fi una noua sau iesita din comun pt el. Medicul este acolo sa va ajute, nu sa va judece. Tineti minte acest lucru.

alex_g

acum 13 ani

Multumesc mult!

any

acum 13 ani

dute la medic ca mai dai si altcuiva boala,fi mai atent