ce este?

Boli de piele

Postata de nickcami cu 10 ani in urma.

buna ziua!acum 2 zile mi-a aparut pe frunte deasupra ochiului stang o umflatura cu diametrul cam de 3 cm si inaltimea cam de o jumatate de cm!ma ingrijoreaza,nu stiu ce ar putea fi pentru ca nu m-am lovit ci a aparut pur si simplu!ma doare putin dar asta datorita faptului ca o tot palpez si este putin rosie!am facut deja programare la medic dar este abia la sfarsitul saptamanii viitoare!!va multumesc!

Raspunsuri (1)

florynusha07

acum 10 ani

buna...poate te.a piscat o musca ceva...de la unlele poti avea umflatura cu diametrul cam de 3 cm si inaltimea cam de o jumatate de cm...