ce boala este ???

Boli de piele

Postata de Viorica.Veronica cu 13 ani in urma.

MI SE ÎNROŞEŞTE PIELEA PE FAŢĂ MĂ MĂNÂNCĂ ŞI PARCĂ MĂ FRIGE. CÂND APARE CÂND DISPARE. CÂND ŞI CĂND ÎMI APARE ŞI CÂTE O DUNGĂ ŞI PE CORP CA O URMĂ ROŞIE CA ŞI CUM AR FI MERS CEVA.DACĂ MĂ SCARPIN ÎMI APARE CA O MICĂ UMFLĂTURĂ

Raspunsuri (2)

miki

acum 13 ani

Eu zic sa mergi la un medic. Sanatatea este cel mai important lucru.

monyk

acum 13 ani

poate fi o alergie care se declanseaza pe sistemul nervos,nu este cazul sa trece-ti cu vederea pentru ca o data ce s-a declansat una riscul de a deveni alergic la orice va inconjoara este de 99%.