Ce Ar putea fii?

Boli de piele

Postata de IBC cu 12 ani in urma.

Buna ziua.In urma cu 2-3 saptamani am observat ca in jurul a 2 unghii de la mana stanga pielea s-a inflamat dar a ramas culoarea pielii.Ieri am fost la farmacia si am cumparat o solutie numita VEROLIT FORTE, am puso pe zona respectiva si momentan se vad niste besicute albe la culoare.Intrebarea e cat timp tre sa continui cu solutia pt ca banuiesc ca e vorba de neg + ca imi e foarte frica sa nu se infecteze si alte zone cand ma spal pe fata , corp , genital etc
V-a rog un sfat sau daca mi-ati da o adresa de mail sa v-a trimit o poza sa vedeti mai exact cum arata si ce ar putea fii

Raspunsuri (1)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 12 ani

Este posibil sa fi avut un panaritiu si ati fost ''diagnosticat'' si ''tratat'' de farmacist pentru veruci periungheale.
Trimiteti foto cu macro de la 45 cm la: [email protected]
075dermato