cat iau xyzal?

Boli de piele

Postata de olga51 cu 12 ani in urma.

Buna ziua
iau xyzal pt. alergie de gen dermatita seboreica de cateva saptamani si imi e bine.intrebarea este cand trebuie sa ma opresc?cat e voie sa le iau?pt. ca daca nu le iau probabil va reincepe sa ma manance pielea.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Pai nu inteleg. Le iei FARA sfatul medicului dermatolog? Banuiesc si sper ca ti le-a prescris un medic, caz in care le iei atata cat ti-a zis sa le iei.

Dr. Corneliu DOBRE

acum 12 ani

Exista tratamente tintite pentru dermatita seboreica, daca aceasta a fost dignosticata de un dermatolog.
Mergi la un medic dermatolog si vei primi tratamentul specific pentru suferinta ta.
075dermato