cancer de piele?

Boli de piele Cancroida Cancer de piele

Postata de indefinibl3 cu 13 ani in urma.

in urma cu ceva luni am lucrat ca agent paza si in timpul serviciului am mancat niste parizer, cand am venit acasa si am facut dus am observat ceva la subrat doua pete rosii, am fost la dermato si mia dat niste pastile si un unguent a treia zi m-am umplut d pete rosii p corp, am fost la doctor din nou si mia luat sange fiind suspect de sifilis, hiv, miau facut analizele in urma carora a reiesit ca nu am nimic la sange, mia dat in continuare pastile insa fara rezultat. am fost la bucuresti in colentina si doamna d acolo a spus ca am o intoxicatie medicamentoasa, mia dat un sapunel si niste pastile si un ceai 3 frati patati, la cateva luni se cunoaste o ameliorare , petele se exfoliaza si unele trec , in urma unora este in continuare ca niste pistrui mari, ce ar trebui sa fac? ce analize ar trebui sa fac? mai scap?

Raspunsuri (2)

xyz

acum 13 ani

unguent lomexil aplicat pe pete. De asemea in loc de sampon si gel de dus trebuie folosit sampon ketodar, macar 1 saptamana

indefinibl3

acum 13 ani

ai avut si u asa ceva ''xyz''