caderea parului

Boli de piele

Postata de Monica1 cu 13 ani in urma.

am par foarte des si am vazut de o zi ca am lipsa de par la ceafa de marimea unui ban,ce sa eau si dece?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Sa mergi cat de repede la un medic dermatolog.

gabitzza

acum 13 ani

mama mea a avut aceeasi problema ca si tine si i-a trecut de la sine, parul a inceput sa creasca la loc... intr-adevar pe parcursul unui an a mai intampinat aceeasi problema in 2-3 locuri, la fel de marimea unui ban, cea mai mare a fost cat o moneda de 50 de bani. Asta se intampla acum 2-3 ani, de atunci nu a mai inampinat problema asta. Tin sa mentionez ca era si o perioada de stress atunci cand a avut problemele. Oricum, pt linistea ta viziteaza dr.dermatolog. Insanatosire grabnica!