buna

Boli de piele

Postata de halbes_vasile cu 12 ani in urma.

buna de ceva vreme mia aparut in cap doua pete care fac o scoarta si acum am vazut ca a mai aparut si in alta parte ce este poata sa ma ajute cineva? vasile

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Pot fi multe, inclusiv o ciuperca, o alergie etc. Este necesar un consult dermatologic urgent. Se pot extinde pe tot capul si in alte zone, pot determina caderea parului, si va fi mult mai greu de controlat. In plus, este posibil sa fie contagios pentru oamenii din jur.

Dr. Corneliu DOBRE

acum 12 ani

Numai un medic dermatolog te poate examina si decide ce leziuni sunt si ce tratament este de urmat.
075 dermato