buna

Boli de piele

Postata de cu 14 ani in urma.

Va multumesc pt raspunsuri... adevarul e ca mam panicat usor cand am vazut ca nu apare menstra la data care era normal sa apara... eventual, voi face un test putin mai incolo, dar sper sa nu fie cazul! O zi buna tuturor!

Raspunsuri (1)

acum 14 ani

buna,sotul meu are negi genital,a facut odata tratament cu solutie locala,au disparut dar peste un timp iar au aparut,imi poate spune cineva daca exista probabilitatea sa ma molipsesc si eu si cum ii putem trata sau este nevoie numadecit sa mergem la medic?am gasit in net ca poti sai tratez cu medicamentul condyline,ii adevarat?