buna

Boli de piele

Postata de cu 14 ani in urma.

va rog sa ma ajutati.........am o mancarime pe amandoua gambe posterioare si amandoua antebrate posterioare deja pielea mea in locul unde ma mananca sa facut ffff aspra si sa schimbat culoarea rog ajutatima cum sa scap sau ce sa fac am fost si la dermato dar nimic va multumesc

Raspunsuri (1)

raluca

acum 14 ani

Buna,
Ce ti-a spus medicul daca ai fost la dermatologie, cum e posibil sa nu-ti dea nici un fel de tratament? Ar fi bine sa te mai vada un dermatolog, numai el se poate pronunta, consultandu-te si facand investigatiile necesare. Poate fi o dermatita de contact sau poate fi mult mai grav. Totusi poti cere sfatul unui medic si pe acest site daca vei completa o fisa medicala [url=//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul]SfatulMedicului.ro - formular de consultatie[/url]
Multa sanatate