Buna ziua

Boli de piele Ginecologie

Postata de cu 6 ani in urma.

In urma cu putin timp am observat in zona intima un fel de bubite , nu sunt nici cosuri nici bașici, doar piele crescuta " in plus" sa zic asa , e posibil sa fie de la lama de ras ?? Multumesc . Poze nu pot atasa...

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/boli-ale-aparatului-genital-feminin-generalitati-vaginita-metrita-anexit_1100