BUNA ZIUA.

Boli de piele

Postata de bogsecure12 cu 9 ani in urma.

De vreo 3 zile mi-a aparut intre fese un furuncul care este foarte dureros ,aseara am fost la urgente si mi sa spus ca trebuie sa raman internat sa mi se faca anestezie in coloana si sa fiu operat.Mentionez ca furunculu este cat o moneda de 1 ban,chiar este necesara operatia.Multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Da, pentru a putea " elibera puroiul" si curata locul respectiv. Astfel, vindecarea va fi mai rapida si sigura.