buna ziua

Boli de piele

Postata de ciprian1987 cu 10 ani in urma.

in urma cu cateva luni mi a aparut in zona testicului drept o mica pata alba care provoca mancarimii..am fost la un dermatolog si mi a prescris clrortrimazol..si aproape ca s au facut 5 luni de la control si pata tot nu a disparut si din contra se tot mareste..ma poate ajuta cineva cu un sfat sau un medic mai bun?stima!

Raspunsuri (3)

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 10 ani

Incercati nizoral crema la 12 ore-dimineata si seara la culcare-timp de 6 saptamani. Umezeala nu face bine, trebuie sa va stergeti bine cu un prosop dupa baie

ciprian1987

acum 10 ani

multumesc..am sa incerc

ciprian1987

acum 10 ani

multumesc..am sa incerc