Bubite care arata ca niste cosuri pe picioare

Boli de piele

Postata de Madussamadalina cu 13 ani in urma.

buna, imi apr pe picioare niste bubite mici care arata ca niste cosuri,are varful alb si daca le storci iesa ca un fel de puroi si dupa aia ma ustura. ce ar putea fi? ca ma ingrijoreaza. ce pot face?

Raspunsuri (6)

Carpe Diem

acum 13 ani

poate sa fie iritatie de la epilat, cu ce te epilezi?

Madussamadalina

acum 13 ani

pai nu ca acuma pe frigul asta nu ma epilez.... si nu are cum...

Carpe Diem

acum 13 ani

Eu cred ca e de la firele de par, dar cel mai competent raspuns il vei primi de la medic.

ionut

acum 10 ani

si eu am aceleasiprobleme dar am observat ca imi apar doar cand transpir abundent ,cand lucru ceva greu.Imi apar pe maini ,pieppt spate ,picioare si de ceva timp au inceput si in cap ma dispera deja va rog sa ma ajutati

Adina Costin

acum 10 ani

E posibil sa fie de la firele de par sau de la transpiratie.

Iti recomand sa folosesti un sapun pe baza de 100% ulei pur de arbore de ceai de la

Thursday Plantation pentru a elimina foarte puternic si rapid infectiile si bacteriile si pentru a controla excesul de sebum.

Delia

acum 7 ani

Si mie mi-au iesit la fel si sunt si insarcinata 😔imi este frica pentru bebe nu stiu ce sunt si de ce mi-au aparut 🤔