Buba in zona anusului?

Boli de piele

Postata de Utilizator11539479947 cu 5 ani in urma.

Buna seara si imi cer scuze... am o intrebare: sorei mele ia iesit in fund (scuzati exprimarea) o buba neagra ca un coČ™ dar care o doare cand face scaun. Vroiam sa intreb daca este furunc sau ce este si ce anume ar putea face ca sa ii treaca. Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/hemoroizii_532