Brobonite

Boli de piele

Postata de Fluturas021 cu 12 ani in urma.

mi-au aparut de 1 luna cateva brobonitele pe frunte...dar doar pe frunte pe restul fetei nu am nimic si nu stiu de la ce ... ma puteti ajuta ?

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Ar fi bine sa apelati la un medic dermatolog pentru a depista daca este vorba de leziuni de acnee, rozaceea. . Produsele cosmetice de curatare pot agresa suplimentar un astfel de ten. Indicat ar fi utilizarea unor produse dermato-cosmetice