boli de piele

Boli de piele

Postata de lisab cu 12 ani in urma.

buna ma numes lisa si de cam 3 luni nu stiu ce sa fac deoarece pe corp imi apar niste pete daca pot zice asa care imi apar numai ptr cateva minute cu mancarimi ale pieli in zonele in care apar dupa care nu le mai pot vedea am luat medicamente dar totusi nu dispar ma puteti ajuta???

Raspunsuri (2)

laura

acum 12 ani

Eu zic ca ar fi cazul sa mergi la medicul de familie sa te vada,si daca e nevoie o sa-ti dea trimitere la un specialist,nu mai sta asa..

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,
dupa cum s-a raspuns si mai sus, trebuie sa urmati un consult medical, incepand cu medicul de familie, deoarece fara un consult real se pot face doar presupuneri si nimic mai mult. totusi spuneti ca ati luat medicamente. ne-ati putea spune ce anume ati luat? le-ati luat la indrumarea unui medic?

va urez o seara buna