boli de piele

Boli de piele

Postata de georgia anca cu 13 ani in urma.

buna ziua. am o problema cat se poate de jenanta. cu toate ca fac dus de cateva ori pe zi, piele mea miroase urat si am mancarimi. pe tot corpul. am folosit diverse creme si ceaiuri dar fara rezultat. ce ar trebui sa fac ca sa scap de problema asta care e destul de jenanta. va rog sa imi raspundeti. multumesc

Raspunsuri (7)

Ionela

acum 13 ani

Buna Anca!
Iti recomand cu multa placere sa mergi la un dermatolog foarte bun,se numeste Florentina Zaharia si lucreaza la Bioderm
Personal am mers acolo de mai multe ori si mi am rezolvat problemele de fiecare data.
Dar nu stiu daca asta este o solutie la problema ta ,insa incearca ca poate cine stie iti vei rezolva problema.
Sanatate multa sper sa fi fost de folos.

Adrienne

acum 13 ani

Cred ca ar fi bine sa faci o detoxifiere a organismului, cu unul din multele produse ce se afla pe piata.

ina

acum 13 ani

Nu ar fi rau sa mergi si la endocrinologie pt unele investigatii, poate ai o glanda care secreta acel miros

lili

acum 13 ani

buna am si eu o problema care ma deranjraza am o pata cat un ban de 10 bani pe ceafa care ma supara .e rosie si ma ustura am fost la medic dar ninic ineresant.mia zis ca e din cauza stresului

alexia

acum 13 ani

pentru pata care o ai dupa cap se poate folosi advantan si nu e scump costa vreo 14 lei

Valentina

acum 13 ani

Buna. Am avut si eu o astfel de problema. Imi aparea de fiecare data dupa ce faceam baie o eczema pe toata fata si pe maini. Am mers la un dermatolog si mi-a dat o solutie din argila cu apa cu shungit. Dupa prima utilizare am vazut rezultate uimitoare. Si este si foarte ieftin. 30 lei cutia de 200 gr. si 50 lei cea de 500 gr. Daca te intereseaza iti las nr meu. 0741345111
Multa sanatate

daniela

acum 11 ani

buna georgica ai gasit un raspuns la acesta boala sufar si eu de ea te rog astept un raspuns?