Basica la pleoapa

Boli de piele

Postata de dima.alex94 cu 10 ani in urma.

Buna! Mi-a aparut o basica la pleoapa de sus, exact sub gene. Sunt doua defapt, una mica, si una putin mai mare, cam de marimea unui varf de pix. M-am trezit de dimineata si am simtit ca ma incomodeaza ceva, ca un fel de usturime la ochi. Am crezut ca e de la oboseala. Dar dupa aia m-am uitat mai atent si am vazut. Un sfat, ceva? O sa merg la medic maine, dar sunt ingrijorat pana atunci, as vrea sa stiu ce este.

Raspunsuri (2)

Utilizator11575932318

acum 4 ani

Buna,imi spui si Mie te rog care a fost cauza ca am si Eu aceeasi problema!Multumesc!

Utilizator11597136713

acum 3 ani

Buna! Am pățit la fel ca și in comentariul de mai sus. A apărut o besicuta pe pleoapa de sus, exact sub gene. Simt un disconfort acolo. Ce poate sa fie?