As vrea sa stiu..?

Boli de piele

Postata de Irina Loredana cu 13 ani in urma.

In timisoara exista un centru unde as putea sa mi fac un test parazitologic ca banuiesc ca am scabie si daca se face , la ce adresa?

Raspunsuri (2)

Google

acum 13 ani

Laboratorul de analize medicale Bioclinica asigura cu acuratete analize medicale in hematologie, biochimie, imunologie, bacteriologie, parazitologie, serologie, tox ... continua...
Adresa bulevardul Cetatii Nr. 53 B
Timisoara, Timis, Romania
Telefon 0256-220.767, 0256-220.768
Fax 0256-292.446
E-mail [email protected]
Adresa Web Bioclinica Laborator de analize medicale
www.bioclinica.ro
Orar Lu, Ma, Mi, Jo, Vi: 7:00-19:00
Sa: 8:00-14:00

Google

acum 13 ani

In Timisoara Centrul Medical Dr. Grigoras a devenit sinonim cu profesionalismul, siguranta, incerderea, atribute ale unui serviciu la cele mai inalte standarde de calitate.
CMG ofera clientilor sai o gama variata de servicii medicale ce au la baza o experienta solida si o infrastructura creata pentru a satisface toate cerintele clientilor sai.
Medicina muncii
Medicina muncii se ocupa cu preventia, diagnosticarea si managementul bolilor profesionale si a bolilor legate de profesie, a accidentelor de munca, precum si cu promovarea sanatatii si productivitatii muncitorilor.

Laboratorul de analize medicale
In anul 2002 au fost puse bazele laboratorului chimic. Modern utilat, cu aparatura si echipamente de ultima generatie a oferit capabilitati superioare in stabilirea cu exactitate a diagnosicului, si astfel siguranta si eficienta. In cadrul laboratorului primii pasi i-au constituit analizele de biochimie, hematologie, bacteriologie, parazitologie, imunologie.