am rupt cu dintii si curge sange

Boli de piele

Postata de Razvan0217 cu 10 ani in urma.

Buna ziua,nu obisnuiesc sa postez pe astfel de forumuri,insa va rog sa ma sfatuiti in legatura cu mica problemutza cred eu.
Nustiu exact cam de cat tmp,vreo jumatate de an(pentru ca nu m a deranjat pana de o saptamana incoace de cand m-am barbierit) am un punct(alb) ca un cos foarte mic deasupra buzei superioare,mai exact pe "arcul lui cupidon",care a inceput sa ma doara cand il ating,iar acum a devenit mai sensibil ma doare si fara sa i fac ceva,dar-tocmai acum 5 minute l am rupt cu dintii si a curs sange fara oprire,dar am estompat cu o mana si tin asa pana nu mai curge...ar putea fi ceva de luat in serios va intreb...pt ca am gsit unele chestii legate de alunitze,negi...ca poti face cancer de la ele daca le ai rupt.
Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 9 ani

din descrierea dvs rezulta ca este o problema de mica chirurgie dermatologica, prin urmare sa va adresati sa va adresati unui medic dermatolog pt un CONSULT DIRECT