alunite

Boli de piele

Postata de iulia1377 cu 12 ani in urma.

buna
acum ceva timp am trimis o intrebare despre niste alunite . am primit rasp. si de la domnul dtr. Teodorescu, caruia ii multumesc , si pe care l-as ruga sa-mi spuna cat m-ar costa o consultatie si o eventuala int. chirurgicala,deoarece sunt din provincie si sa pot face niste calcule.
multumesc mult

Raspunsuri (3)

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 12 ani

deoarece nu am inca viza pe certificatul de libera practica pe anul 2012, iar ultima viza e pe anul 2009; de atunci nu mai lucrez cu pensie+cumul din motiv ca am avut 2 operatii(una de inima si alta de prostata, mentionez ca am 74 ani); s-ar putea ca in viitor daca ma simt mai bine sa solicit aceasta viza in cateva luni; sfaturile mele nu costa nimic

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 12 ani

adresat-va de urgenta la alt medic dermatolog, mai ales daca alunita daca are o culoare maronie caci trebuie investigata de medic prin cerecetari directe, clinice si paraclinice

iulia1377

acum 12 ani

va multumesc si va doresc sanatate ca sa puteti face bine cat mai multi pacienti.
cu respect iulia