alunite

Boli de piele

Postata de Ion4588763 cu 16 ani in urma.

De cativa ani mi-au aparut, initial la nivelul gatului, ulterior s-au extins pe truchi niste alinte. Am crezut ca sunt de la soare insa cineva mi-a spus ca e vb de papiloma virus. Imi puteti recomanda un medic dermatolog bun?

Raspunsuri (2)

IONEL14

acum 16 ani

la fel am si eu. am fost la un dermatolog si mi-a zis ca se rezolva in 30 min si nu ramane nici un semn. sfatul este sa gasesti un medic bun. bafta

Nicusor195082

acum 16 ani

Incearca in clinicile private din cluj.sint competentzi si foarte atentzi , ipocrizia si hotzia nu au ajuns la cluj
Multa bafta
denisa