ajutor

Boli de piele

Postata de danyellabt cu 12 ani in urma.

am o infectie a pielii de ceva ani ce prezinta mancarimi , roseata se intinde de la p***a piciorului in sus pina la ousoare. Va rog sa ma ajutati. Am luat unguent mibazol. Cind trece cind apare. Doctorii de aici din Botosani sunt rezervati. Spuneti-mi ce sa fac? daca imi dati o adr de mail va arat si pozele picioarelor pt a vedea mai precis ce am. Va multumesc. astept raspunsul dvs cit mai repede.

Raspunsuri (1)

NY

acum 12 ani

INCEARCA MYCOHEAL HC CREMA - LA SOTUL MEU SA AMELIORAT BINE DUPA CE A FOLOSIT 1 TUB