Acneea si ginecologia ?

Boli de piele

Postata de Utilizator11610405388 cu 3 ani in urma.

Buna, deci am 19 ani si sunt fata .De câțiva ani ma confrunt cu acnee iar in ultima perioada a fost destul de gravă , am mers la bacteriolog si am facut analize dupa care un tratament cu Injecții .De câteva săptămâni am terminat tratamentul dar insa totusi mai am cateva coșuri care imi apare La discuția cu mediul el mia zis ca daca nu trece dupa tratament sa merg la ginecolog.Întrebarea mea este cum o sa ma controleze ginecologul , pentru nu am mai fost niciodata si nici nu sunt virgina ,dar nu am avut contact sexual niciodata .

Raspunsuri (1)

Corinastan

acum 2 ani

Va fi doar o discutie, nu te controleaza. Cred ca iti face recomandarea pentru pastile