Acnee

Boli de piele

Postata de nicoletaguns cu 10 ani in urma.

Buna ziua!

De ceva ani ma confrunt cu problema acneei, insa de ceva timp am descoperit un aspect, Imi apar cosuri in momentul in care epilez zona mustatei sau cand ma pensez. A 2-a zi, imediat, imi apar f multe cosuri :(. Din ce cauza? Sau cum pot trata?

Multumesc!

Raspunsuri (2)

Mirna

acum 10 ani

Din cauza iritatiei, iti apar bubite nu cosuri. Dupa ce te epilezi si te pensezi, sterge-ti pielea cu suc de aloe vera sau apa de trandafiri.

anca

acum 10 ani

eu folosesc aceasta pudra si chiar sunt multumita de ea:

http://www.zeolite.ro/Zeolit_Pudra_Dermatologica.html