va rog un raspuns

Boli de inima

Postata de batrinucory cu 12 ani in urma.

Acum sase ani cind mia taiat primul picior au spus ca am arterita si ca sunt suspect de sindrom burger dar ca as fi prea tinar sa sufar de aceasta boala.Acum trei luni cind mi-au taiat cel deal doilea picior au spus ca am sindrom burger fara nici o indoiala si de atunci nu pot sa stau mult in sus ca ma ia ameteala si ma doare testiculele. Picorul drep este scos din sold si celalalt mai sus de genunchi , am 48 de ani ai acum 6 ani mia fost amputat piciorul sting si de atunci mia aparut o durere suportabila la amundoua testicule.In vara asta mia fost amputat si celalalt picior durerile sau accentuat si la atingere ma doare rau, testiculele sunt si moi la atingere, am si o usturime innainte de urinare (banuiesc ca de la sonda) Ca tratament iau pentoxiretard atit mi sa prescris va rog as vrea un raspuns si de la un cardiolog

Raspunsuri (1)

batrinucory

acum 12 ani

nu fumez de vreo 6-7 ani ,de baut nu mai beau de vreo 15 ani