va rog daca se poate sa rasp un doctor

Boli de inima

Postata de to.maria cu 11 ani in urma.

Nu sunt in tara sunt in vacanta si nu am reusit sa ajung la un control. De 2 zile ma doare mana stanga care ajunge pana sus la umar si cefalee si degetele de la mana si picioare imi sunt amortite si foarte reci plus o senzatie apasatoare in piept.. va rog ajuta.ti.ma si pe mine cu un raspuns pana ajung la un doctor sunt f speriata..

Raspunsuri (3)

Alina

acum 11 ani

Maria indicat este sa mergi cit de repede la doctor,mina amortita care durerea se lăsa in picior si greutatea care o simți in piept pot duce la un ......preinfarct . Nu e de joacav

to.maria

acum 11 ani

Multumesc pentru raspuns Alina. Voi merge cat pot de repede la un control.. este deja a 3 a zi in care ma simt la fel, doar cu mici pauze in care imi revin. Numai bine!

Dr. Rafael Halpern

acum 11 ani

Din pacate nu se poate raspunde fara un examen clinic