Urgent?

Boli de inima

Postata de Alexandraaaa cu 6 ani in urma.

Buna seara
In urma unui control cardiologic am fost diagnosticata cu: PMV, CICND cu modificări EKG, Tahicardie sinusala,DNV,hipotensiune arteriala. Sunt cam speriata,cat de grav este? Necesita tratament toată viață? Aștept răspuns de la dumneavoastră! Vă mulțumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.