unde ma pot opera de recuartatie de aorta

Boli de inima

Postata de elenanicolae39 cu 10 ani in urma.

cine ma poete indruma cetre un medic chirurgie cardiovasculara la spitalul fundeni ? va rog am nevoie de un medic bun

Raspunsuri (1)

MariaGorean

acum 10 ani

Interventiile la inima sunt extrem de delicate, mai bine mergi in strainatate. Am mers impreuna cu mama mea la domnul doctor Ertan Ökmen, pentru o operatie de bypass coronian si totul a decurs foarte bine. Multumesc lui Dumnezeu acum mama este bine, dar am trecut prin multe pana sa ajungem la acest medic. Sanatate multa!