Un sfat, va rog

Boli de inima

Postata de kittycristinika cu 13 ani in urma.

Buna ziua,

Va rog sa-mi dati un sfat pentru urmatoarea problema:

Cam de vreo saptamana, in partea stanga a toracelui, deasupra sanului, simt o usturime rece, o durere apasata si constanta, din dreptul sternului pana aproape de clavicula. Lucrul asta mi s-a intamplat cam o data la 2-3 zile, inclusiv astazi.Pe langa astea, durerea radiaza in mana stanga, de la subrat pana la cot, unde se si opreste.

In week-end m-am simtit oarecum rau, cu stari de agitatie, transpiratie rece si ameteli. Duminica dupa-amiaza am mers la supermarket, si pe drum, durerea mentionata mai sus s-a extins si in spate in partea superioara, in dreptul omoplatului, si ma durea mai ales cand respiram, senzatia era de intepaturi dureroase.

Eu am pus toate astea pe seama caldurii, a oboselii si a stressului.

Va rog sa-mi spuneti daca un control la medic este necesar, sau cam ce ar trebui sa fac sa ma simt mai bine.

Va multumesc,
Cristina

Raspunsuri (2)

vasluian15

acum 13 ani

..sigur ca da ...un e.k.g. ...si un stetoscop ... spun destule unui medic !!!

Gabriela

acum 13 ani

Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245. Gabriela.