Un raspuns va rog!

Boli de inima

Postata de pykiys cu 9 ani in urma.

Buna! Sunt fata am 18 ani... Am o problema,de ceva timp...sunt momente cand simt ca inima o ia la sanatoasa de-a dreptu...ajung chiar si la 160bpm...nu stiu de ce,dar as mai avea o problema...in unele momemte ale zilei simt un fel de gheara nu stiu cum sa ma exprim,ce ma tine cateva minute(2-3) in acelasi timp cu acele batai...insa nu de fiecare data cand le simt apar si acele intepaturi..momentan nu am posibilitatea sa ajung la medic...daca ati putea sa imi dati un sfat...o parere...si inca ceva am uitat sa mentionez ca mi-am luat tensiune seara trecuta si aveam 11/6 iar azi aveam 14/8... Multumesc frumos!

Raspunsuri (1)

Dr. Gabriela Cozmanciuc

acum 9 ani

Cred ca aveti un dezechilibu emotional legat de dereglari vegetative (dificultati de adaptare la mediu). Incercati sa vedeti care este cauza si incepeti sa faceti un sport in mod regulat, minim 3 - 4 ori pe saptamana.

www.inimed.ro