Ulcer varicos cu rani

Boli de inima

Postata de Ionut844 cu 10 ani in urma.

Buna ziua, mama mea are o problema cu un ulcer varicos la gamba piciorului stang il are de 5 ani de zile iar de 3 ani au aparut niste rani care nici pana astazi nu s-au vindecat, a fost la spitalul SCARLAT LONGHIN din Bucuresti dar degeaba nu au facut nimic cei de acolo.
Ea momentan foloseste crema dermazin si spala cu ceai de galbenele.
Va rog foarte mult daca ma puteti ajuta cu niste tratamente pentru a scapa de el are dureri foarte mari am sa pun si 2 poze cu ranile pe care le are Multumesc foarte mult astept un raspuns cat mai rapid

Poza 1 : http://img844.imageshack.us/img844/8324/o9lo.jpg
Poza 2 : http://imageshack.us/photo/my-images/837/4ebr.jpg/

Raspunsuri (4)

Ionut

acum 10 ani

Imi raspunde cineva va rog?

KattyM87

acum 10 ani

mi-ar placea sa stiu ,Ionut, daca s-au vindecat ranile intre timp si cum?multumesc

Ionut

acum 9 ani

Nu s-au vindecat iar pe siteul asta vad ca nimeni nu raspunde

Maria

acum 9 ani

Eu am cumparat o solutie si o crema pentru bunica mea si a functionat extraordinar de bine , ranile s-au inchis definitiv ,au mai ramas doar cateva pete mici . L-am gasit aici ***, vad ca acum costa 75 de lei , eu am dat dublu ( poate ca au vreo oferta ) .