tromboza

Boli de inima

Postata de membru266135 cu 9 ani in urma.

Buna am si eu o intrebare cat timp poti sa iei Sintrom?tatal meu il ia de 2 ani el are nevoie de anticoagulant toata viata a luat inainte Clopidrogel dar a facut o tromboza la picior si i a dat Sintrom...poate sa ia Sintrom toata viata?

Raspunsuri (1)

Dr. Gabriela Cozmanciuc

acum 9 ani

Daca a facut tromboza venoasa trebuie facuta o ecografie doppler si dupa un an in principiu se opreste sintrom-ul. daca are alte boli, exista patologii unde se administreaza toata viata. Va astept la consultatie: