Termogenice

Boli de inima

Postata de Vasile133 cu 15 ani in urma.

este bine sa se ia Unidyne cu aspira tamponata de 2 ori pe zi(cate o aspirina pt fiecare portie).si daca da care este motivul.Insir mai jos compozitia a 2 capsule de Unidyne

Serving Size 2 Capsule
Serving Per Container 65
Amount Per Serving ..................................................%DV
Pantothenic Acid . . . . . . . . . . . . . ..............40mg .....400%
Bitter Orange Extract (4% synephrine)...250mg ...........*
Coleus Forskohli Extract. . . . . . . . . . . . . ..100mg ...........*
(forskolin,coleonol)
Guarana Extract (22% caffeine) ..............910mg ...........*
White Willow Extract (15% salicin) .........105mg ...........*
Ginger Root ..................................................50mg ............*
Citrilene� (hydroxycitric acid) ...................50mg ............*
Proprietary Blend .......................................250mg
L-Tyrosine*, Acetyl-L-Carnitine (ALC)*
Fisetin*, Magnesium Phosphate*
2-Dimethylaminoethanol (DMAE)*
Isoflavonol� (isoflavones) .........................50mg ............*
*Daily Value (DV) not established.
Other Ingredients: Calcium pantothenate, garcinia cambogia, pueraria lobata, calcium phsophate, magnesium phosphate, gelatin, magnesium stearate.

Raspunsuri (3)

Diana174116108

acum 15 ani

Aceste pastile in combinatie cu aspirina au fost recomandate de un medic?
Nu cred ca face prea bine stomacului tau 2 aspirine pe zi

Vasile133

acum 15 ani

mi-ai fost recomandate de cineva care a luat la fel.si nu cred ca e medic.de asta am adresat intrebarea in speranta ca voi gasi un raspund ferm, daca este bine sau nu.

Nora5

acum 15 ani

Sincer eu te-as sfatui sa nu incerci conbinatia asta, in primul rand 2 aspirine pe zi o sa-ti afecteze stomacul, daca te hotarasti si faci aceasta alegere macar sa mananci ceva inainte de administrare.
Eu cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la un specialist sa-ti dea un regim alimentar si sa renunti la aceste pastile, e alegerea ta
Numai bine