Suspect de guta

Boli de inima Profilaxie pseudoguta

Postata de mareletraian cu 12 ani in urma.

Am dureri la degetul mare al piciorului drept cu umflarea lui, localizarea durerii este pe articulatie. De asemenea apare amortirea tuturor degetelor de la ambele picioare precum si o durere permanenta dar nesacaitoare la degetul 4 piciorul stang. Numaratoarea incepe de la degetul mare.
Am facut analizele preliminare pentru guta pe care as vrea sa vi le transmit daca imi puneti la dispozitie un mail.
Am facut tratament medicamentos cu Ibuprofen 600 si pentru protectia stomacului cu Omez.
Rog o parere si un e-mail pentru a va transmite analizele.
Cu stima ,Marele N. Traian

Raspunsuri (4)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

mareletraian

acum 12 ani

Voi urma tratamentul.Va multumesc.

mareletraian

acum 12 ani

Va urmez indicatiile.

tamasanu pavel

acum 9 ani

am dureri groaznice de picioare