stare de oboseala

Boli de inima

Postata de fafanebr cu 11 ani in urma.

Buna ziua, am 27 ani si din 2 teste EKG diferenta de 1 an au iesit identice adica o bataie in plus si tensiune mare.problemele astea sunt mai vechi dar n-am dat importanta pana ce am observat ca obosesc repede si transpir foarte mult.va multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa efectuati un bilant biologic amanuntit ; de asemenea, o evaluare endocrinologica este binevenita pentru a exclude o posibila cauza din aceasta sfera.