simptome

Boli de inima

Postata de adriancr cu 11 ani in urma.

buna ziua...v-as ramane recunoscator daca m-ati putea ajuta....de la un timp am niste simptome foarte greu de suporat....am senzatie de ameteala tot timpul,knd ma ridic brusc am senzatia de vartej...nu prea pot s ma odihnesc,imi vine sa trag aer in piept tot timpul....am senzatie de teama...nu mai am incredere in mine....am luat multivitamine si altele vitamax si nimic...astept o sugestie..

Raspunsuri (3)

Sigada

acum 11 ani

Ce descrieti dvs par a fi simptomele atacurilor de panica, Va recomand sa luati legatura cu un psiholog pentru psihoterapie si cu un medic psihiatru pentru evaluare.

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna,
Incearca Homeopatia, care are rezultate bune, in probleme de sanatate. Spun din experienta avuta in familia mea, cu rezultate bune, aplicand Homeopatia, la simptome ca cele pe care le aveti si la multe alte probleme. Foarte important este sa gasiti un homeopat bun, deoarece homeopatia are rezultate, dar aplicata cum trebuie.
Va doresc sa va ajute Dumnezeu sa gasiti un homeopat bun, asa cum am gasit noi!

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa efectuati o evaluare clinico-biologica pe o sectie de medicina interna dupa care sa consultati un psihoterapeut ( si/sau psihiatru).