se poate

Boli de inima

Postata de usva cu 11 ani in urma.

de vreo luni am niste intepaturi in partea stanga am facut o multime de ekg-uri holter ekg analize de sange care au iesit normale ieri am fost in urgenta si mi-am facut iar ekg pentru ca au reaparut intepaturile la care doctora de garda imi spune ca mi-a iesit o ischemie pe ekg intrebarea mea este daca se poate dupa 5 ekg-uri si holter ekg in ultimele 5 luni care au iesit bune sa se schimbe deodata la acesta de ieri ?

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 11 ani

Daca in cinci luni, dupa tot atatea EKG-uri, plus holter,plus analize de sange........toate normale, s-a gandit cineva la o eventuala nevralgie intercostala ? Cat despre ultimul rezultat [cardiopatie ischemica] cred ca, inca un control [pe langa toate celelalte] n-ar strica. Multa sanatate !

usva

acum 11 ani

da in afara de de ischemie care mia iesit la ultimul ekg analizele de sange facute tot la ei in urgenta si anume cele specifice de inima enzime sialtele care mi-au iesit ok medicul cardiolog mia spus ca nu ar fii probleme cu inima si mia recomandat niste antiinflamatoare si repetarea holterului si consult cardiologic