putem fi prieteni

Boli de inima

Postata de Andreimaria60 cu 14 ani in urma.

mi-ar placea sa discut cu oameni care sufera de inima, in principal anghina pectorala si insuficienta cardiaca,dar orice alta persoana cardiaca m-ar putea ajuta.
va rog contactati-ma pe adresa de email [email protected] ....id de mess andreimaria60
va astept,am nevoie de prieteni care au experienta in inima bolnava.

Raspunsuri (8)

gh_popescu2006

acum 14 ani

banuiesc ca este vorba de o doamna maria . in acest caz sarutmana . am 56 de ani si sufar de hipertensiune in mod sigur . in tinerete am avut mereu probleme cu inima , ceva de gen distonie neorovegetativa . ceva de genul " nici nu mori de tot dar nici bine nu o duci " . acum , la batranete boala a revenit in forta debutand cu 2 reprize de fibrilatie atriala , cu interventie la serviciul de urgenta , cu tot tacamul . inca nu am reusit sa aflu un diagnostic de la specialisti . dvs .?

Maria

acum 14 ani

Ma bucur ca mi-ati raspuns.Va pot raspunde pe email.V-am adaugat in lista.

gh_popescu2006

acum 14 ani

cu multa placere . email [email protected] . astept .

[email protected]

acum 14 ani

Am proteza valva mitrala ,daca cineva doreste sa discutam,sa imi spuna ce pot face sa nu ma gaseasca H1N1,eu ne ac***a voie sa fac vaccinul.

gh_popescu2006

acum 14 ani

probabil sa stati cat mai mult in casa , si , intrebati medicul de familie daca puteti lua medicamente antivirale . ma bucur ca va cunosc pentru ca povestea dvs . va fi probabil un roman . si eu am insuficienta aortica si probabil ca sfarsitul va fi acelasi , cu operatie . unde ati facut operatia la timisoara . cum va simtiti ? multa , multa sanatate ! [email protected]

Mari

acum 14 ani

V-am adaugat in lista de email si mess.Mi-ar placea sa vb despre afectiunile noastre si in particular,e prea mult de povestit aici.

Bianca

acum 12 ani

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fnehgnhvkdh''ihnkhikg,cvbnknbkhbajglv;khbnkbvz

acum 12 ani

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!