Puls

Boli de inima

Postata de Sorin2015 cu 8 ani in urma.

Buna seara. Am 28 ani. Am AV-ul, care am inteles ca este pulsul inimii, verificat constant, la 2 luni intre 50 si 55. Azi 24 septembrie verificat avea valoarea de 53 si tensiunea 12.5 cu 6.5. Poate influnenta hipertensiunea viata sexuala???

Raspunsuri (2)

mary321

acum 8 ani

buna. nu trebuie sa-ti faci griji in privinta asta, tensiunea e foarte buna, numai ca pulsul e cam mic. nu iti influenteaza viata sexuala. consumi cafele?

Sorin2015

acum 8 ani

Nu beau cafea in mod regulat.