Puls mic

Boli de inima

Postata de Dinamo123 cu 9 ani in urma.

Am Pulsul mic 50-56 ,tensiunea mare 115 si a mica 80 si iau TARKA,am făcut un experiment dacă nu iau Tarka am Pulsul 70 dar atunci îmi creste tensiunea 145/100

Raspunsuri (2)

Dr. Gabriela Cozmanciuc

acum 9 ani

Este interesant experimentul dumneavoastra, dar nu vad finalitatea. Care este scopul acestui experiment? Pentru ca nu aveti indicatie de medicatie antihipertensiva.

www.inimed.ro

lucia

acum 7 ani

am 65 ani pulsul 40 tensiunea 113 cu 70 ce pot lua ca sa mi creasca pulsul?