probleme vena obturata

Boli de inima

Postata de Mirela198 cu 15 ani in urma.

in urma unui preinfarct si a unor investgatii ulterioare (eco doppler) mamei mele i s-a spus ca are probleme cu o vena care pare obturata. inima este sanatoasa insa i s-a recomandat sa faca neaparat investigatii la un spital de specialitate si, daca va fi necesar, operatie. unde ar fi recomandat sa mearga pentru investigatii, si in ce ar consta operatia? cat este de complicata si cat trebuie sa stea in spital? ma poate ajuta cineva cu mai multe informatii despre centrele de cardiologie si operatia necesara?

Raspunsuri (2)

veronica71

acum 15 ani

Deloc nu este clar despre ce vena este vorba....

loredana10111355

acum 15 ani

De unde sunteti? Astept sa-mi raspundeti pentru a va indruma catre un centru apropiat.