probleme inima?

Boli de inima

Postata de robertzel00 cu 11 ani in urma.

am avut dureri in piept care radiau spre umeri gat brate, am facut un ekg mi-a iesit ok, dupa am avut asa o strangere in piept iarasi am facut un ekg si mi-a iesit ok, acum iar am avut dureri si strangere asa mai de lunga durata (si parca se mai repeta simptomele si unele apar noi diferite insemnand strangere apasare gheara etc) mai are rost sa fac un ekg? pot sa am probleme la inima ceva?

Raspunsuri (1)

eva40

acum 11 ani

:) lipsa de magneziu si eventual de calciu.Recomand sa folosesti minerale chelatate,cele mai bune le gasesti sub denumirea strong bones plus si sa iei 3 caps pe stomacul gol.Daca doresti sa ma mai intrebi ceva,scrie-mi la ***@yahoo.com