probleme inima?ce poate fi

Boli de inima

Postata de aditza22 cu 9 ani in urma.

Buna seara de vreo 2 zile am niste batai neregulate ale inimi mai mult seara bate normal vreo cateva batai si apoi face o bataie mai tare si sta putin aproape o secunda si apoi isi revine la normal si ma tine asa cel putin 20 de minute si am si o durere in piept care in prima si a doua seara nu au fost .. ce ar putea fi :(

Raspunsuri (1)

Dr. Gabriela Cozmanciuc

acum 9 ani

E posibil sa aveti niste tulburari de ritm. Este necesara o investigatie numita Holter EKG pe 24 de ore in 12 derivatii.

www.inimed.ro