plamani

Boli de inima

Postata de Laryss cu 11 ani in urma.

am si eu o problema.am 20 de ani si sunt fumator(de vreo 5 ani).de ceva timp park ma intzapa ambii plamani!simt si intepaturi in zona inimii!seara knd ma pun in pat incep sa ma doara si park am spasme,sau nu stiu cum sa ma exprim,park trag aer in gol!si intru in panica si park nu mai pot respira!dar knd ma ridic in picioare nu mai am nimic:|.chiar nu stiu ce pot avea!ma putetzi ajuta?cu un sfat,cu un eventual diagnostic????va multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic internist ( sau pneumolog).