picioare umflate

Boli de inima

Postata de hdinu cu 13 ani in urma.

de ce ma trezesc cu picioarele umflate dimineața

Raspunsuri (7)

nikkoleta

acum 13 ani

din cate stiu eu s-ar putea sa ai probleme la rinichi, dar cun eu nu sunt medic ar fi bine sa mergi la un medic.

hdinu

acum 13 ani

stiu ca poate sa fie de la rinichi dar cand este la sfarsitul zilei ...
cred ca poate fi o problema cu o valva de la inima .
cand este de la rinichi , dimineata piciorele nu ar fi umflate .

nikkoleta

acum 13 ani

ti-am spus , nu sunt medic :) cel mai bine ar fii sa mergi la medic.

elena

acum 13 ani

Daca nu ai probleme cu retentia de lichide, poate fi o problema de circulatie sangvina. Mama mea are probleme cu picioarele in sensul ca are varice, a avut tromboflebita, iar medicul i-a recomandat sa doarma noaptea cu picioarele pe o perna. Pt o mai buna circulatie ia Detralex. SANATATE.

hdinu

acum 13 ani

MULTUMESC

elena

acum 13 ani

Scrie pe GOOGLE CUVINTELE ''''PICIOARE UMFLATE CAUZE'''' si vei gasi informatii, remedii precum si indemnul de a merge la medic pt consultatie si tratament adecvat. Succes!!

vasluian15

acum 13 ani

...nu mai "papa" sare ...reduo-o cat poti de mult ...si din cand in cand ...serveste un furosemid ..apoi ....bea apa multa ...!!!