palpitatii

Boli de inima

Postata de ancusor cu 12 ani in urma.

buna.am 21 de ani si am palpitatii la inima cam de un an,am avut o perioada stresanta si cam de atunki a inceput.m am lasat si de cafea,alcool tutun nu consumam niki inainte.nu aveam tot timpul se intampla sa am cateva zile la rand dupa care sa nu le mai am o perioada.acum cam de o luna m am suparat tare si am fost fff stresanta ca nu ma mai puteam calma.acum le am iar cam de o sapt dar acum mai nou le simt si in gat ca si cum ar da sa bata mai tare sau mai incet niki eu singura nu stiu.m as duce la medic dar nu sunt in tara.ce as putea sa iau sa nu le mai am?e grav?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

În cazul d-vs puteţi administra un medicament din clasa beta blocantelor (ex: Metoprolol, Atenolol) şi un calmant (ex: Diazepam, Bromazepam, etc.).

CarmenG

acum 12 ani

Incercati medicina cuantica.