palpitatii sau aritmie ?

Boli de inima Aritmie

Postata de mara.maria cu 12 ani in urma.

de mai bine de 4 luni ma chinuie "palpitatiile" ,respir cu dificultate, obosesc foarte repede,am ameteli, am palpitatii puternice in piept si la baza gatului de la care imi vine sa tusesc,neregulate,cand inspir dar cand expir parca se opreste inima pe moment si porneste cu batai mai puternice si repezi.

Raspunsuri (1)

Carpe Diem

acum 12 ani

Ar fi indicat sa faceti un control la cardiolog si endocrinolog,in cazul in care nu aveti probleme de sanatate un psiholog va v-a ajuta.