operatie varice

Boli de inima

Postata de cu 13 ani in urma.

tatal meu are mari probleme cu varicele, sunt f urate si il si dor. Imi puteti recomada o clinica sau un spital unde sa se poata opera?
Multumesc mult

Raspunsuri (7)

ionica

acum 13 ani

Buna oana009,

Am un prieten care de curand a fost depistat cu varice si s-a tratat la clina Vricoline. Daca vrei sa incerci aceasta varianta iti las numarul lor de telefon, unde poti sa faci o programare si poate asa il vei ajuta si pe tatal tau. Nr. de telefon este - 021.30.17.679.

acum 13 ani

multumesc mult
Ai idee cam cat duce o operatie, asa orientativ

ionica

acum 13 ani

Nu-ti pot spune cat costa operatia pentru ca nu stiu, dar daca ii vei face programare, poti intreba si de pret. Cel mai bine este ca tatal tau sa mearga la clinica si sa-l vada medicul, poate va scapa prin tratament si nu va fi nevoie de operatie. Multa sanatate!

dan

acum 13 ani

policlinica laser sistem din arad gasesti pe net sanatate

dan

acum 13 ani

cauta pe net doctor jawad laser sistem arad

acum 13 ani

multumesc
La Arad este totusi putin cam departe, cred ca o sa aleg la bucuresti

Rafael3

acum 11 ani

La Spitalul Medicover Bucuresti veti avea parte de un personal profesionist, conditii foarte bune si preturi promotionale.
Cu stima,
Dr. Rafael Halpern
www.e-varice.ro
tel.0740.195.363